Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Medihaje Kelmendi 18 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet në Bregun e diellit ka një sallon me kuzhine dhe një dhome gjumi ndodhet afer VIP taxi gjendet në katin e pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim