Leshoj banesen me qira afer Gjimazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet 05 Pri 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe kolegjit Dardania ka afer shkollen fillore Pjeter Bogdani dhe ambulancen banesa ka kete renditje: dy dhoma koridor kuzhin banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari ,ka mirmbajtje ne hyrje te baneser dhe koridoreve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim