Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasher

Jepet me qera nga: ismet 26 Shk 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasherit dhe Kolegjit Dardania ka afer Shkollen fillore Pjeter Bogdani dhe Ambulancen banesa ka kete renditje: ka dy dhoma ,koridore kuzhin banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari gjithashtu ka mirmbajtje te hyrjes dhe koridoreve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim