Leshoj banesen me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Gzim 15 Gsh 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Dardani perball te semaforat e pare ne rrug kryesore . Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin te veqant
1 ballkon dhe
1 banjo
Cmimi 320 , 044452297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim