Leshoj banesen me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Nita 24 Tet 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Dardani afer bil clintonit . Banesa posedon :
2 dhoma gjume
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe 1 ballkon
Banesa eshte e rinovuar . Cmimi 300€ . Numri 045290465
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim