Leshoj banesen me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Imer 30 Jan 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne dardani perball bill clinton . Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 banjo dhe
1 ballkon
Numri : 045290456 , cmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim