Leshoj banesen me qira ne Prishtin

Jepet me qera nga: Leon 20 Shk 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne dardani afer bil clinton . Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe ballkon
Numri 045290465, cmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim