Leshoj banesen me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Eroll 17 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen(100m2) me qira ne lagjen e Muhaxherve ne Prishtine
BANESA ka :
Dhome te dites me kuzhine ;
Dy dhoma gjumi;
Dy ballkona ;
Banjo dhe nje koridor te madhe te shfrytezueshem.
Te interesuarit mund te kontaktojnd ne numrin 045 666 280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim