Leshoj banesen me qira ne Qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Byli 16 Dhj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi Zahir Pajaziti
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera. Eshte komplet e renovuar. Ka nje dhome te gjumit, dhomen e ndejes me kuzhine komplet te renovuar, koridorin, banjon, ballkonin. E gjith pamja e baneses eshte kah permendorja e Zahir Pajazitit dhe Hotel Grandi.
Eshte e pershtatshme per Zyre por edhe per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim