Leshoj banesen me qira ne dardani

Jepet me qera nga: Ibush 16 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Dardani , afer bill clinton . Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe ballkon
Numri : 045290465 , cmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim