Leshoj banesen me qira ne dardani

Jepet me qera nga: Drin 26 Shk 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Dardani , afer bil clinton . Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe ballkon
Numri kontaktues 045290465 , cmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim