Leshoj banesen me qira ne dardani

Jepet me qera nga: selim 10 Mar 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet banes me qera ne dardani me kete renditje, sallon me ballkon dhe trapezeri kuzhin me ballkon dy dhoma fjetje banjo wc. Banesa leshohet per koh te gjate eshte ne katin e 5 lifti punon ka parking te mjaftushem dhe parkun afer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim