Leshoj banesen me qira ne dragodan

Jepet me qera nga: Blerim 22 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne dragodan ne rrugen Eduard Lir mbi ministrine e shendetesise, banesa ka :
dhomen e dites,
kuzhinen,
dy dhoma te fjetjes,
banjon dhe nje shpajz, ka ballkon ne dy anet e baneses. Eshte e mobiluar, nxemjen e ka me rryme

mund te shkruani edhe ne viber +37744177081
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim