Leshoj banesen me qira ne qender te qytetit(Parku)

Jepet me qera nga: Petrit Hoxha 16 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav Majer
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines, te Parku i qytetit.
Banesa posedon dy dhoma te gjumit dhe nje sallon me kuzhine. E mobiluar teresisht dhe e gatshme per banim. Banesa i ka 60 m2 neto(llogaritet vetem hapsira e brendshme). Banesa gjendet ne katin e 1.
Nxemje qendrore me kalldaje.
Eshte ideale per nderkombetar apo nje familje pasi qe cdo gje qe ju nevojitet eshte ne afersi dhe pothuajse fare nuk ju nevojitet perdorimi i automjetit.
Cmimi i aryseshem per lokacionin qe ka.
Nr kontaktues
049113365
+38649113365
Viber, whatsapp, skype.
Ju lutem vetem oferta serioze!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim