Leshoj banesen me qira ne qender

Jepet me qera nga: Faton 22 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte garsoniere ne katin e 3 , e mobiluar
Ka 24 h uj dhe rrym .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim