Leshoj banesen me qira te banesat e bardha

Jepet me qera nga: Nasa 20 Shk 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sallon me kuzhinë dhome e fjetjes banjo koridor te
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoja banesen me qira te banesat e bardha banesa eshte ne katin e par komplet e renovuar dhe e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim