Leshoj banesen me qira te mobiluar

Jepet me qera nga: EROLL 26 Jan 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Lagjen Dardania, e mobiluar dhe ka dy dhoma gjumi , kuzhine , banjo koridor dhe nxemje qendrore.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin
045 / 675- 375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim