Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Agim fetahaj 07 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira gjindet Te M1 Limprojekti .Banesa asht e re esht e Mobiluar me te gjitha paisjet e Reja.Banesa ka dy dhoma gjumi sallon e kuzhin te perbashkt ,Banjo,shpajz.ballkon esht ne katin e dyt dhe ka ashensor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim