Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Dren 30 Sht 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne dardani afer bil clintonit . Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1sallon
1 kuzhin
Banjo dhe ballkon
Cmimi 320 € . Numri 044452297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim