Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Eroll 05 Tet 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja e Muhaxherve
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 100m2 , me qira
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
Dhome te dites me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo , ballkon dhe nje koridor te madh te shfrytezueshem .
Banesa eshte e izoluar .
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 045/ 666 - 280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim