Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Rexhep Ismaili 19 Tet 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira ne Dragodan,1sobe gjumi, sallon me kuzhin,banjo.
banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne katin e 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim