Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Nitaa 30 Jan 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne prishtin , perball bill clinton. Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe ballkon
Numri : 045290465 , cmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim