Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Nasa 18 Shk 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te banesat e bardha breg diellit kati i pare
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira te banesat e bardha komplet e renovuar dhe e mobiluar , banesa eshe ne katin e pare ka sallon me kuzhin dhom te fjetjes banjoa teras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim