Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Leon 02 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
LLeshoj banesen me qira ne dardani , perball bill clinton . Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe ballkon .
Numri 045290465 , cmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim