Leshoj dy banesa me qera me qmim te volitshem

Jepet me qera nga: Endrit 21 Gsh 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj dy banesa me qera tek qafa me siperfaqe 115m2 banesat gjenden ne katin e pare dhe ne katin e tret qmimi per secilen banes eshte 350€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim