Leshoj dy banesa te reja me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fadil 17 Gsh 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja e spitalit, te rrethrrotulimi, rruga B
Sipërfaqe: 56.7 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj dy banesa te reja me qera, te pa banuara deri me tani, te mobiluara dhe te kompletuara. Njera ne katin e pare kurse tjetra ne te tretin. Gjinden te kompleksi Blini ne lagjen e spitalit, te rrethrrotullimi rruga B.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim