Leshoj garsonjere me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Ilir 20 Maj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj garsonjeren me qera ne lagjen Ulpiana ne Prishtine. Eshte e mobiluar dhe shume fuknsionale. Eshte ne katin e pare. Preferohet per cift ose familjare.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim