Leshoj garsonjeren me qira ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Baness 05 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 17 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj garsonjeren me qera per afat te gjate
Banesa eshte 300 m nga Fakulteti i Edukimit,Biblieteka Kombetare
Banesa eshte e renovuar dhe ne gjendje shum te mire
Banesa lirohet per femra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim