Leshoj garsonjerk me qera

Jepet me qera nga: Denis 10 Nën 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj gasonjerkwn me qera ne bregun e diellit ne rrugen b eshte ne perdhes dhe ka vetem nje dhom ne ate dhom eshte kuzhina wc eshte ndamas mund te shihni ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim