Leshoj katin me qera

Jepet me qera nga: samir 24 Mar 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e 3 me qera n dragodan 10 metra larg ambasades greke edhe franceze e mobiluar,ujsjells nonstop kanalizim me shpenzimet e mija (rrymen).
Me parking ka dy dhoma salloni dhe dhoma e fjetjes kuzhina me tryezari dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim