Leshoj me qera banesa ne ulpijan

Jepet me qera nga: pruvat 01 Sht 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ipet me qera ne ulpijan te tregu i gjelbert ka hapsir parkimi ne te dy anet e nderteses posedon 60m2 . Banesa ka sallon ,dhom gjumi dhe kuzhin ndaras
Tel: 044 226 084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim