Leshoj me qera banese te parku i qytetit

Jepet me qera nga: naim 27 Nën 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te parku i Qytetit
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen 55m te parku i qytetit ,kati i pare e pa mobiluar dhe per kohe te gjate.Njekohesisht nese ka edhe bleres serioz mund te bisedojme edhe per shitje dhe qmimi per meter katror eshte 700 euro.
Ne raste se leshohet me qera athere nuk shitet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim