Leshoj me qera banesen 70m2 ne lagjen Dardania

Jepet me qera nga: Imer 14 Sht 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani mbi kurriz
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa 70m2 eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim .
Posedon dy dhoma gjumi kuzinen banjon dhe wc.
Eshte ne katin e 9 mirepo lifti punon rregullisht dhe perdoret me karte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim