Leshoj me qera banesen ne Dardani mbi Kurriz

Jepet me qera nga: Imer 07 Sht 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kurrizi - Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, posedon dy dhoma gjumi kuzhinen banjon dhe wc .
Banesa eshte ne katin e 9 mirepo lifti punon dhe eshte vetem per banoret e nderteses pasi perdoret me kartel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim