Leshoj me qera banesen oer studena me 3 dhoma gjum

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Dega 06 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen, afer teatrit Dodona, te shtepia e pleqve, banesa ka 3 dhomagjumi, dhom dite, plus kuzhine, 2 banjo, e mobiluar ne tersi, pronari jetoj jashte dhe veres i duhetbanesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim