Leshoj me qera banesen/shtepine ne Dardani

Jepet me qera nga: Eset 11 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr. Shendeti, Prishtine
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen/shtepine luksoze ne lagjen Dardania prapa ambulances afer PTK. Banesa/shtepia eshte e renovuar plotesisht dhe me mobile te reja, eshte ne dy kate, kati i 1 ka parahyrje, kuzhine, shpajz, trapezari, dhome dite dhe banjo, kati i dyte, dhome fjetje dhe sallon per qendrim ditor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim