Leshoj me qera nje kat te shtepis

Jepet me qera nga: Bekim 14 Sht 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kat te shtepis me qera per studente femra.
Ka hymje te veqant me nxemje qendrore dhe te gjitha paisjet e duhura.
Qmimi eshte 50 euro per person.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim