Leshoj me qera

Jepet me qera nga: Veprim 23 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lshojë banes me qera në lagjen kalabri ish emshir banesa posedon 2 dhoma gjumi 1 dhom dite dhe kuzhin banjo me gjitha paisjet koridor si dhe Te gjitha dhomat posedojn teras banesa gjendet në Katin e parë banesa ka Ujë 24 h. Banesa është e mobiluar me Te gjitha Te reja per me shum info 044503563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim