Leshoj me qera

Jepet me qera nga: Banes 30 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Leshoj me qera banes. Në kalabri
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera në kalabri banesa është e mobiluar ka 3terasa 2 dhoma gjumi 1dhomdite+kuzhin 1 banjo koridor e pershtatur per Familjar, nderkombetar leshoj dhe komplet Katin e banesen 200 metra katror per me shum info :044503563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim