Leshoj me qira banesen 3 dhomeshe, banesat Royal

Jepet me qera nga: Petrit 26 Gsh 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesat Royal, Rr. Muharrem Fejza, OB3 H4 Nr 28
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen 3 dhomeshe ne rrugen Muharrem Fejza, OB 3 Hy 4 Nr 28, Banesat e Royal.
Banesa ka 3 dhoma gjumi:
1 Sallon,
1 Kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
1 Ballkon,
1 Banjo,
1 WC,
1 Koridor,
Banesa ka uje 24(ore)/7, ka ashensor, eshte e kycur ne ngrohtoren e qytetit Termokos, ka klimatizim ne sallon, ka lavatriqe dhe makine per tharjen e rrobave, ka televizor dhe ka te kycur rrjetin kabllovik IPKO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim