Leshoj me qira banesen ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni MILLENNIUM 11 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Dodona
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne lagjen Dodona, me siperfaqe prej 80 m2, ne katin e dyte.
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon: dhomen e dites, kuzhinen me trapezari, dy dhoma te fjetjes, banjon dhe dy ballkona. Banesa ka rezervoarin e ujit.
Siperfaqja eshte 80 m2.

Qiraja eshte 250 euro/muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim