Leshoj nje kat te shtepis me qira per studente

Jepet me qera nga: be 01 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kat te shtepis me qira per studente femra.
Ne qender te Prishtines me hymje te veqant dhe nxemje qendreore kushte te mira per banim.
Qmimi 50 euro per person.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim