Leshoj shtepin me qera

Jepet me qera nga: Qera 06 Nën 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera e mobiluar komplet me te gjitha ka 3 dhoma podrum oborr dhe vendparking
Reuga Shaip Spahiju ka parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati
vetem familjar ose çift apo te huaj
tel dhe viber:+38649 634 704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim