Leshoj shtepin me qera

Jepet me qera nga: Qera 09 Nën 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera e mobiluar komplet me te gjitha, ka 3 dhoma podrum oborr dhe vend parking
Rruga Shaip Spahiju ka parku i qytetit per ball bustit Isa Kastrati
tel dhe viber: +38649 634 704
cmimi 250€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim