Leshoj urgjent Banesen me qera ne Qender

Jepet me qera nga: Byli 27 Jan 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi Zahir Pajaziti
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera. Banesa gjendet ne qender te Prishtines ne Sheshin Zahir Pajaziti. Banesa ka dhomen e fjetjes,dhomen e ndejes me kuzhin, koridorin, banjon, ballkonin. Ka nxemje qendrore me rryme.Eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar per banim. Por eshte e pershtatshme edhe per zyre. Nese leshohet per zyre ateher prej mobileve i largojme vetem ato qe deshironi ti largojme
E gjithe pamja e baneses eshte kah Shehi Zahir Pajaziti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim