Leshoj urgjent Banesen me qera

Jepet me qera nga: Byli 25 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi Zahir Pajaziti-Prishtine
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera. Banesa gjendet ne qender te Prishtines ne Sheshin Zahir Pajaziti. Banesa ka dhomen e fjetjes,dhomen e ndejes me kuzhin, koridorin, banjon, ballkonin.Ka nxemje Qendrore me rryme Eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar per banim.. Por eshte e pershtatshme edhe per zyre.
E gjith pamja e baneses eshte kah Shehi Zahir Pajaziti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim