Leshoj urgjentisht banese me qira ne Ulpiane250

Jepet me qera nga: Dardan 17 Tet 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Ulpiane C5
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 2 dhomeshe me qira urgjentishte shume e pershtatshme per familjar apo student.
Banesa ka dhomen e ndejes, dhomen e gjumit, kuzhinen, banjo, terrasen, gjindet afer "Beni Dona" ne Ulpiana c5 me pamje prej fontanes dhe postes se madhe, gjindet ne katin e II.

Banesa eshte shume komode dhe shume e pershtatshme dhe e nxehte.
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne viber
+377 45642773 apo 045 681230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim