Leshoje BANES me QIRA afer QAFES

Jepet me qera nga: Zymer 29 Shk 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banes qira afer qafes, ne katin e 2 e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

- Sallonin me Kuzhine,
- 1 dhom te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 619 666
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim