Leshoje BANES me QIRA ne KALABRI te K. FITORIA

Jepet me qera nga: N. SH. "ACCESS" - Burim 28 Jan 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa në Kalabri obj. i kompleksit banesor 'Fitorja' me 60m2 e mobiluar:
- dh.dite me kuzhin,
-dh. fjetje,
-banjo,koridor dhe teras
E kthyer kahë jugë-lindja. Ere dhe e pa banuar gjerë tani. Infrastruktura e kryer( rruga, parkingu, kopshti për femij, dqane etj.) Qmimi 230€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim