Leshoje Lokalin meQira

Jepet me qera nga: Butrint 15 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: rr .Nazim Gafurri Prishtine
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoje Lokalin me Qira prej 30m2 Perdhes me dy nivele dhe 130m2 katin siper .buz rruges kryesore ne qender te Prishtines.
ne rrugen nazim Gafurri perball Muzeut te Kosoves ose perball Xhamis se mesme .
tel 044/49 165097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim